Antenna and sub-THz Technology Group

prof. dr hab. inż. Yevhen Yashchyshyn (Eugeniusz Jaszczyszyn)

Kierownik Zakładu Techniki Subterahercowej

Nota biograficzna
telefon: +48 22 234-7727, +48 22 234-6182
email: E.Jaszczyszyn@ire.pw.edu.pl
pokój: 33
publikacje:

dr inż. Krzysztof Derzakowski

telefon: +48 22 234-7933
email: K.Derzakowski@ire.pw.edu.pl
pokój: 550
base of knowledge WUT

dr inż. Paweł Bajurko

telefon: +48 22 234-7795
email: P.Bajurko@ire.pw.edu.pl
pokój: 34
publikacje:

dr inż. Konrad Godziszewski

telefon: +48 22 234-7796
email: K.Godziszewski@ire.pw.edu.pl
pokój: 35
publikacje:

dr inż. Grzegorz Bogdan

telefon: +48 22 234-7796
email: G.Bogdan@ire.pw.edu.pl
pokój: 35
publikacje:

mgr inż. Przemysław Piasecki

telefon: +48 22 234-7796
email: P.Piasecki@ire.pw.edu.pl
pokój: 35
publikacje:

mgr inż. Jakub Sobolewski

telefon: +48 22 234-7796
email: J.Sobolewski@ire.pw.edu.pl
pokój: 35

mgr inż. Maciej Soszka

Pracownia Metod Polowych w Technice Mikrofalowej i Subterahercowej

dr hab. inż. Bartłomiej Wacław Salski

telefon: +48 22 234-7622
email: B.Salski @ire.pw.edu.pl
pokój: 546

dr hab. inż. Paweł Kopyt

telefon: +48 22 234-5829
email: P.Kopyt@ire.pw.edu.pl
pokój: 546

dr inż. Maciej Sypniewski

telefon: +48 22 234-7347
email: M.Sypniewski@ire.pw.edu.pl
pokój: 541

mgr inż. Tomasz Karpisz

telefon: +48 22 234-7638
email: T.Karpisz@ire.pw.edu.pl
pokój: 533

mgr inż. Mateusz Krysicki

telefon: +48 22 234-7631
email: M.Krysicki@ire.pw.edu.pl
pokój: 543